Skip to main content

Prawnik dla cudzoziemców – dlaczego warto wybrać właśnie nas? [5 powodów]

Profile picture for user Angelina Sielewicz
prawnik dla cudzoziemców

Przekonaj się!

  • Bo często zmienia się prawo. To, co było legalne wczoraj, może już nie być jutro. Nie chodzi jednak wyłącznie o polskie „widzimisię”, ale i o dopasowywanie prawa polskiego do unijnego.
  • Zajmujemy się szeroko pojętymi kwestiami prawnymi cudzoziemców: od legalizacji pobytu po pomoc w założeniu firmy. Pomożemy Ci także wypełnić PIT!
  • Nasz zespół to osoby, które od lat siedzą w kwestiach wschodnich, znają wschodniosłowiańskie języki (rosyjski, ukraiński), a także mają duże doświadczenie w kontaktach z urzędami i innymi instytucjami. Wiemy, gdzie co załatwić i jaki „druczek” wypełnić.
  • Mamy kontakty z prawnikami i tłumaczami spoza Polski oraz z adwokatami i radcami prawnymi innych specjalizacji w kraju. Wiemy, do kogo możemy odesłać naszych klientów, aby mogli załatwić swoją nawet najbardziej nietypową sprawę.
  • Nieposiadanie odpowiednich dokumentów w najlepszym wypadku kończy się koniecznością powrotu do ojczyzny. Dla polskich pracodawców, którzy nielegalnie zatrudniają imigrantów, przewidziano zaś grzywny, kary, a nawet obowiązek zwrotu pieniędzy z funduszy unijnych! Dlatego by uniknąć takich sytuacji, skontaktuj się lepiej z nami :)

Podoba Ci się? Jeśli szukasz doświadczonych prawników imigracyjnych – odezwij się do nas!

Zdjęcie: unsplash.com